14.02.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в кафедральному соборі міста

nedilne_bogoslyzinia025У неділю 36-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святого мученика Трифона, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в кафедральному соборі міста.

Його Високопреосвященству за богослужінням співслужили священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображенського собору м. Кривого Рогу.

На сугубій єктенії були піднесені особливі молитовні прохання про припинення епідемії коронавірусу, а також за лікарів та зцілення хворих.

Наприкінці богослужіння правлячий Архієрей у співслужінні соборного духовенства звершив молебень.

Після відпусту Високопреосвященнійший владика звернувся до вірян з повчальним словом та прикликав на паству Боже благословення.