21.02.2021 р., м. Кривий Ріг. В неділю про митаря та фарисея Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в кафедральному соборі міста.

nedilne_bogoslyzinia012В Неділю про митаря та фарисея, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. Кривий Ріг.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції а також за лікарів та зцілення хворих.

У завершення літургії сповідники причастились святих Христових Таїн. Насамкінець богослужіння відбувся молебень після чого Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.