22.02.2021 р., м. Кривий Ріг. День визволення Кривого Рогу.

Vyzvolennia_mista001У Кривому Розі відбулися заходи, приурочені до 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників.

В урочистій церемонії прийняли участь Криворізький Міський Голова Костянтин Павлов, заступники мера міста та голови районних в місті Кривому Розі рад.

Присутні вшанували загиблих під час бойових дій військовослужбовців хвилиною мовчання.

Після традиційного запалення факелів пам’яті, присутні прослідували до Георгіївської дзвіниці, де молились за загиблими військовослужбовцями. В пам’ятний день заупокійну літію звершив секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк. За богослужінням заупокійні піснеспіви виконав хор духовенства Криворізької єпархії, під диригуванням настоятеля храму святого мученика Іоанна Воїна м. Кривий Ріг протоієрея Валентина Очковського.

Всі, присутні помолившись за богослужінням, поставили свічки за вічний спочинок душ загиблих визволителів нашого міста.