26.02.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем помолився за спокій душі раба Божого Олександра Голякова.

Panahyda_001Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем на Центральному міському кладовищі Кривого Рогу звершив панахиду за в Бозі спочилим полковником Нацгвардії, почесним громадянином міста Кривий Ріг Олександром Леонідовичем Голяковим (+2020).

За вічний спокій душі спочилого офіцера прибули помолитись Криворізький міський голова Костянтин Павлов, керівництво міста, а також дружина, діти та родичі покійного.

По завершенні богослужіння владика Єфрем звернувся до присутніх зі словом втіхи, після чого присутні поклали квіти до місця вічного спочинку приснопам’ятного раба Божого Олександра.

Упокой, Господи, душу спочилого раба Твого і всели його у святих Своїх обителях.

Вічна пам’ять!

***

pohrebinnya_oleksandra_holyakova007Олександр Леонідович Голяков народився 3 липня 1961 року в селищі Якшанга Костромської області. У 1978 році здобув повну середню освіту. У 1983 році закінчив Полтавське вище зенітне ракетне командне училище та отримав кваліфікацію офіцера з вищою військово-спеціальною освітою – інженер з експлуатації радіотехнічних засобів і до 1989 року проходив військову службу в Туркестанському військовому окрузі в артилерійських підрозділах.

Протягом трьох років, з 1989-го по 1992 рік, проходив службу як військового фахівець у Сирійській Арабській Республіці. Повернувшись додому, продовжив службу спочатку в Сухопутних військах, а потім – у лавах Національної гвардії України, пройшовши військовий шлях від заступника командира-начальника штабу зенітного дивізіону до командира Криворізької бригади, яку офіцер очолив у 2001 році.

У 2002 році полковник Олександр Голяков закінчив Національну академію оборони України, а у 2012-му – Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю “Правознавство” (бакалавр).

У вересні 2014 року офіцер підписав контракт із Національною гвардією України і перебував на службі до цього часу.

Олександр Леонідович Голяков – бойовий офіцер, який пройшов війну в Афганістані і в зоні АТО. В липні 2014 року Голяков брав безпосередню участь у звільненні з полону тяжко пораненого заступника командира військової частини 3011, теж нашого земляка, Олександра Піскуна.

Нагороджений медаллю “За бойові заслуги” (1988 рік) і медаллю “За військову службу Україні” (2004 рік). У 2016-му році полковнику Голякову присвоєно звання Почесного громадянина міста Кривого Рогу.

Переглянути фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь