28.02.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedilne_bogoslyzinia004В Неділю про блудного сина, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. Кривий Ріг.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції а також за лікарів та зцілення хворих.

У завершення літургії сповідники причастились святих Христових Таїн.

Наприкінці богослужіння відбувся молебень, після чого Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Його Високопреосвященство надав усім присутнім своє святительське благословіння.