04.03.2021 р., м. Марганець. Митрополит Єфрем привітав благочинного Томаківського благочиння з особистим ювілеєм.

Marganec_Yuviley_018В день пам’яті апостолів від 70-ти Архипа й Филимона та мц. Апфії (І) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському храмі м. Марганця. Приводом для архіпастирського візиту послугував особистий ювілей – 60-річчя настоятеля храму, благочинного Томаківського благочиння протоієрея Василія Турчака.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітами зустрічали прихожани храму – як діти, так і дорослі.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Томаківського благочиння протоієрей Василь Турчак, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Покровського благочиння протоієрей Володимир Качан, духовенство згаданих благочинь, а також священнослужителі з Кам’янської єпархії, на чолі з благочинним Кам’янського церковного округу протоієреєм Володимиром Михайлюком.

Помолитись за Божественною Літургією, а також привітати отця Василія з 60-річчям прибув міський голова м. Марганець Геннадій Васильович Боровик.

На Малому Вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля Спасо-Преображенського храму м. Марганець протоієрея Василія Турчака орденом Української Православної Церкви святителя Петра Могили.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, а також за лікарів та зцілення хворих.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився за вічний спочинок душі приснопам’ятної схимонахіні Апфії (Орендовської), насельниці Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривий Ріг та всіх від віку спочилих православних християн

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив подячний молебень до Господу нашого Іісуса Христа в завершення котрого собором духовенства було проспіване багато річчя отцю Василію Турчаку.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання. Високопреосвященніший владика привітав отця Василія з його 60-річним ювілеєм, подякував за його ревні труди у славу Божу та задля спасіння ввіреної йому Богом пастви.

Насамкінець правлячий Архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.