06.03.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

miasopystna_sybota006Перед Неділею (м’ясопусною) про Страшний суд Святою Церквою встановлена Вселенська батьківська (м’ясопусна) субота – день, коли в усіх православних храмах звершуються заупокійні служби, підносяться молитви за всіх од віку спочилих православних християн.

В  поминальну (м’ясопусну) суботу Митрополит Єфрем, звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривий Ріг.

Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

По завершенні Божественної Літургії Архіпастир у співслужінні духовенства звершив панахиду за всіма спочилими православними християнами, після якої Владика Єфрем звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.