07.03.2021 р., м. Кривий Ріг. Криворізький Архіпастир очолив недільне богослужіння в головному храмі міста.

miasopystna_nedilia012В Неділю підготовчу до Великого посту, про Страшний Суд (м’ясопусну), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

За Божественною  Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру головного храму міста.

Після читання Святого Євангелія владика Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання на тему євангельського читання цього дня.

На сугубій єктенії Архієрей молився про припинення в світі пандемії COVID-19 та за лікарів, що несуть свій подвиг у зцілення хворих.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

Насамкінець владика Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.