10.03.2021 р м. Кривий Ріг. Розпочались загальноєпархіальні збори духовенства.

ZboryВ Свято-Миколаївському храмі міста Кривого Рогу відбулись загальні збори духовенства Криворізької єпархії.

Єпархіальні збори розпочалися молитвою «Царю Небесний», після чого перед духовенством виступив Керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На порядку денному були розглянуті проблеми, що постали перед Світовим Православ’ям та, вчасності, перед Українською Православною Церквою на сучасному етапі Її розвитку.

Zbory001Правлячий Архієрей ознайомив учасників зборів з графіком спільного говіння і сповіді духовенства Криворізької єпархії в прийдешньому Великому пості.

Митрополит Єфрем закликав пастирів Христової Церкви до ревного та старанного виконання своїх пастирських обов’язків.

Традиційно, наприкінці зборів були обговорені питання внутрішнього життя єпархії.

Насамкінець Високопреосященніший владика надав усім присутнім священнослужителям своє святительське благословіння на подальші труди на ниві Христовій.