14.03.2021р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив дияконську хіротонію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

proshena_nedilia033У Неділю сиропусну, спомин Адамового вигнання, Прощену неділю, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

Цього дня особливість духовного торжества підсилилась дияконською хіротонією. За Божественною Літургією Митрополит Єфрем рукопоклав в сан Диякона Володимира Івановича Зубко.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції та за лікарів, що несуть свій подвиг у зцілення страждущих.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець, правлячий Архієрей дав настанови криворізькій пастві на Великий піст.