14.03.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив вечірню з Чином прощення в головному соборі міста.

proshena_nedilia001В Прощену Неділю Митрополит Єфрем, у співслужінні кліриків Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг, звершив вечірню з Чином прощення та читанням особливих молитов на початок Великого посту в головному храмі міста.

На це богослужіння традиційно зібралися віруючі, які прийшли випросити прощення у свого Архіпастиря, кліриків і один у одного.

Наприкінці богослужіння Владика Єфрем звернувся до присутніх з архіпастирським повчанням, закликавши всіх взаємно пробачити образи і провини, як заповідав Христос Спаситель, і з цим почуттям примирення і любові в серці гідно провести Великий піст.

Після проповіді був здійснений чин прощення, за яким правлячий Архієрей і духовенство уклінно попросили один у одного і у народу вибачення.

У свою чергу, під спів покаянних пісноспівів, парафіяни мали змогу просити вибачення і благословення на подвиг посту, у Архіпастиря та духовенства.