22.03.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав клірика Криворізької єпархії із Днем Тезоіменитства.

hram_rizdva_hristovogo029У Седмицю 2-гу Великого посту, день пам’яті 40 мучеників Севастійських (бл. 320), керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, відвідав з архіпастирським візитом храм Різдва Христового у м. Кривому Розі, де очолив Літургію Передосвячених Дарів.

Приводом для візиту правлячого Архієрея послугував День Тезоіменитства настоятеля храму Різдва Христового м. Кривий Ріг протоієрея Валерія Лук’янова.

За Літургією Митрополиту Єфрему співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму Різдва Христового протоієрей Валерій Лук’янов та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За Божественною Літургією були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції та лікарів, котрі несуть свій жертовний подвиг у зцілення страждучих.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенста, звершив подячний молебень та підніс молитву до святих 40 мучеників Севастійських.

По завершені богослужіння Архіпастир звернувся до присутніх у храмі богомольців із повчальним словом. Його Високопреосвященство привітав настоятеля храму Різдва Христового протоієрея Валерія Лук’янова із Днем Тезоіменитства. В свою чергу, отець Валерій подякував Архіпастирю за радість спільної молитви.

Насамкінець Владика Єфрем надав усім присутнім богомольцям своє святительське благословіння.