24.03.2021 р., м. Кривий Ріг. Відбулися соборна Літургія та спільне говіння священнослужителів Криворізьких Північного та Південного міських благочинь.

Spilne_Govinnya_015В середу другої седмиці Великого посту, в день пам’яті святителя Софронія, патріарха Єрусалимського, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Літургію Передосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Віктор Симонюк і настоятелі храмів Криворізьких міських Північного та Південного благочинь, на чолі з благочинними.

Напередодні великопісної середи настоятелі та клірики храмів згаданих благочинь приступили до Таїнства Сповіді у помічника духівника Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції та за лікарів, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення страждаючих.

За великопісним богослужінням до єдиної Чаші соборно приступили 33 священнослужителі, а також присутні у храмі віряни, які прийшли помолитися разом зі своїми духовними пастирями і наставниками.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.