27.03.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив заупокійну Літургію в кафедральному храмі міста.

Pomynalna_subotaDSC_0290_001В суботу 2-ої седмиці Великого посту, звершується пам’ять усіх від віку спочилих православних християн. В цей день Митрополит Єфрем, очолив  заупокійну Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривий Ріг.

Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних.

По завершенні Божественної Літургії Архірастир, в співслужінні духовенства, звершив панахиду за всіма спочилими православними християнами, після которої Владика Єфрем звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Насамкінець правлячий Архієрей надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.