28.03.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив ієрейську хіротонію в кафедральному соборі міста.

Hirotoniya_Sobor_prp_Kyevo_PecherskyhDSC_0549_020В неділю 2-гу Великого посту, день пам’яті святителя Григорія Палами, архієпископа Фессалонікійського та Собору усіх преподобних Києво-Печерських, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив недільне богослужіння у криворізькому кафедральному Спасо-Преображенському соборі.

За Божественною Літургією святителя Василія Великого правлячому архієрею співслужили клірики кафедрального собору.

Цього дня особливість духовного торжества підсилилась ієрейською хіротонією. За Божественною Літургією Митрополит Єфрем рукопоклав в сан Ієрей клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Кривого Рогу Диякона Володимира Івановича Зубко.

За богослужінням були виголошені прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

За недільним богослужінням чисельні богомольці стали причасниками Тіла і Крові Господніх.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем із духовенством собору звершив молебень до всіх святих преподобних отців Києво-Печерських.

По закінчені богослужіння криворізький Архіпастир звернувся до богомольців зі словом проповіді та надав усім своє святительське благословіння.