31.03.2021 р., м. Кривий Ріг. Відбулися соборна Літургія та спільне говіння священнослужителів Криворізьких міського Центрального та районного благочинь.

Spilne_GovinniaDSC_0861_020В середу другої седмиці Великого посту, в день пам’яті святителя Кирила, архієпископа Єрусалимського (386), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству співслужили настоятелі храмів Криворізьких міського Центрального та районного благочинь, на чолі зі своїми благочинними.

Традиційно напередодні великопісної середи настоятелі та клірики храмів згаданих благочинь приступили до таїнства Сповіді у помічника духівника Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка.

На сугубій єктенії за богослужінням були виголошені молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції Covid-19 та за лікарів, що несуть своє жертовне служіння заради зцілення хворих.

На запричасному вірші настоятель криворізького храму святої рівноапостольної Марії Магдалини м. Кривий Ріг ієрей Олександр Лєсков звернувся до богомольців зі словом проповіді.

За великопісним богослужінням до єдиної Чаші соборно приступили священнослужителі Криворізьких міського Центрального та Районного благочинь, а також присутні у храмі віряни, які прийшли помолитися разом зі своїми духовними пастирями і наставниками.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звернувся до присутніх із словом повчальної проповіді.

Насамкінець Архіпастир надав усім присутнім своє святительське благословіння.