03.04.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив заупокійну Літургію в кафедральному храмі міста.

Pomynalna_sybotaDSC_0907-009В поминальну суботу 3-ї неділі Великого посту, Митрополит Єфрем, очолив  заупокійну Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривий Ріг.

Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився про вічний спочинок душ всіх від віку спочилих православних християн.

По завершенні Божественної Літургії Владика Єфрем, в співслужінні духовенства, звершив панахиду, після котрої звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Насамкінець правлячий Архієрей надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.