04.04.2021 р., м. Кривий Ріг. У Неділю Хрестопоклонну духовенство і віруючі вклонилися Животворящому Древу Господньому.

Hrestopoklonna_nediliaDSC_1009-013У Неділю 3-ю Великого посту, Хрестопоклонну, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння у криворізькому Спасо-Преображенському соборі.

За Божественною Літургією святителя Василія Великого правлячому Архієрею співслужили клірики кафедрального собору.

Після читання Святого Євангелія, Високопреосвященніший владика звернувся до богомольців зі словом повчальної проповіді.

На сугубій єктенії з церковного амвону були виголошені особливі прохання про припинення пандемії спричиненої вірусом Covid-2019 та за лікарів, що несуть своє жертовне служіння заради зцілення хворих.

За недільним богослужінням велика кількість богомольців стали причасниками Тіла і Крові Господніх.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем із духовенством собору звершив молебень Животворному Хресту Господню, після чого Архіпастир та духовенство собору, разом із чисельними віруючими вклонилися святому древу, на якому була принесена спасительна жертва в спокуту гріхів людського роду.

Після поклоніння хресту правлячий Архієрей привітав присутніх з недільним днем і проходженням першої половини Великого посту та надав усім своє святительське благословіння.