04.04.2021 р., м. Кривий Ріг. Мирополит Єфрем звершив друге читання Пасії в жіночій обителі міста.

PasiyaDSC_0158-002В Неділю 3-ю Великого посту, Хрестопоклонну, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив чин Пасії в храмі святих Жон-Мироносиць Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривий Ріг.

Правлячому Архієрею співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба) та священнослужителі жіночої обителі.

Служба Страстям Христовим, на якій були прочитані 14-я й 15-я глави Євангелія від Марка, завершилася проповіддю владики Єфрема про належне глибоке розумінні рятівного подвигу Страстей Христових.

Головною метою Пасії є нагадування віруючим про основні події останньої седмиці Великого посту – Страсної седмиці – про страждання і хресну смерть розп’ятого Господа нашого Ісуса Христа.

Початково пишна, часом театралізована та з потужним музичним ефектом служба Страстям Христовим існувала в католицькій церкві. Але в середині XVII столітті митрополит Київський Петро (Могила) запозичив та переписав чин Пасії акцентувавши при цьому увагу на глибоке внутрішнє співпереживання хресним стражданням Спасителя та духовно-моральний зміст Голгофи.

Переглянути фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь