07.04.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молитовно відзначив свято Благовіщення Пресвятої Богородиці.

BlagovischennyaDSC_0440-027В день свята Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем мав радість молитовного єднання зі своєю паствою у Свято-Благовіщенському храмі м. Кривого Рогу, куди прибув звершити Божественну Літургію на запрошення його настоятеля протоієрея Івана Барила.

Напередодні ввечері правлячий Архієрей в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг звершив Всенічне Бдіння, котре в свято Благовіщення складалось з великого повечір’я з літією, утрені та 1-го часу. За богослужінням Архіпастир освятив хліби, пшеницю, вино та єлей, а також помазав вірян освяченим єлеєм. На 1-му часі священнослужителі на чолі з Владикою звершили поклоніння Чесному і Животворному Хресту Господньому, що перебуватиме на центральному аналої, для духовної підтримки віруючих, до п’ятниці хрестопоклонної седмиці Великого посту.

В сам день свята Його Високопреосвященство на церковному подвір’ї храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Кривий Ріг зустріли вихованці, діючої при ньому недільної школи.

За святковим богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та настоятель Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило.

Після читання Святого Євангелія Архіпастир звернувся до богомольців з церковного амвону зі словом повчальної проповіді.

На сугубій єктенії були виголошенні особливі прохання про припинення пандемії викликаної короновірусною інфекцією Covid-2019 та за лікарів, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення хворих.

В святковий день чисельні богомольці приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень, наприкінці котрого Архіпастир возніс умиленну молитву до Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

По завершенні святкового богослужіння правлячий Архієрей звернувся зі словами привітання до богомольців та подякував отцю-настоятелю за його старанні труди на користь ввіреної йому Богом парафії та відзначив помічників священнослужителя у будівництві храму церковною нагородою.

Насамкінець Архіпастир надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.