- Криворізька єпархія - http://www.eparhia.com.ua -

30.07.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем освятив ікону, що буде передана в дар Свято-Пантелеймонівському монастирю на Святій Горі Афон.

Osviachennia001 [1]

В день шанування Святогірської ікони Божої Матері (1569) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав виставку присвячену чернецтву на Святій Горі Афон, що проходить у виставковому залі Криворізького Економічного Інституту.

Після перегляду виставкової експозиції Архіпастир звершив освячення ікони святого великомученика і цілителя Пантелеймона. Образ угодника Божого був виготовлений криворізьким митцем Пілка Василієм Іосифовичем, з благословення ігумена Свято-Пантелеймонівського монастиря на Святій Горі Афон архімандрита Євлогія, методом гравіювання на богемському склі.

За чином освячення Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба) та духовенство Криворізького міського Центрального благочиння на чолі з благочинним протоієреєм Анатолієм Риженко.

Разом з Архіпастирем молились генеральний директор ПАТ ЦГЗК Дмитро Шевчик та різбляр по склу та автор освячуваної ікони Василь Пілка.

Образ святого великомученика і цілителя Пантелеймона буде передано, на молитовну згадку, в дар від Криворізької єпархії Української Православної Церкви, Свято-Пантелеймонівському монастирю на Святій Горі Афон, з нагоди панігіру – престольного свята обителі, що відбудеться 9 серпня.

Переглянути фотогалерею [2]