01.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі преподобного Серафима Саровського.

serafuma_sarovscogoDSC_0897-006В свято знайдення мощей преподобного Серафима, Саровського чудотворця (1903), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму – іменинника що будується   на честь  Великого Саровського Чудотворця в  м. Кривий Ріг.

На церковному подвір’ї свого Архієрея з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

За Божественною  літургією святителя Іоанна Златоустого, яку очолив  Митрополит Єфрем в ново зведених стінах храму, його Високопреосвященству  співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму прп. Серафима Саровського м. Кривий Ріг ієрей Віталій Русанов та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

serafuma_sarovscogoDSC_0105-036На богослужінні були піднесені сугубі прохання за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив хресну ходу довкола новозбудованого храму та молебень преподобному Серафиму Саровському перед його іконою із часткою святих мощей.

По закінченні богослужіння  владика Єфрем виголосив в своїй проповіді слова архіпастирського повчання та подякував отцю настоятелю за понесені пастирські труди.