02.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі пророка Божого Ілії.

В день пам’яті святого славного пророка Ілії (ІХ ст.. до Р.Х.), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до Свято-Іллінського храму, що розташований в районі 44 кварталу м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня  на подвір’ї храму Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю зустрічали парафіяни та вихованці недільної школи.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир Нероба, настоятель Свят-Іллінського храму м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Кузьменко, настоятель храму святої великомучениці Катерини м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Овечкін, настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна м Кривий Ріг протоієрей Валентин Очковський та запрошене духовенство.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По запричасному вірші до присутніх в храмі богомольців зі словом проповіді звернувся настоятель храму  Входу Господнього до Єрусалиму ієромонах Іосиф (Бурдієнко).

Чисельні віряни цього дня мали змогу причаститися Святих Христових Таїн.

По закінченні Божественної Літургії Високопреосвященніший владика очолив хресну ходу та молебень до пророка Божого Ілії. Після чого Митрополит Єфрем привітав присутніх зі святом, побажавши усім тієї ж теплоти молитви та ревності по Бозі, котрі мав святий пророк Ілія.