- Криворізька єпархія - http://www.eparhia.com.ua -

04.08.2021 р., м. Кривий Ріг. З нагоди престольного свята, Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в храмі святої рівноапостольної Марії Магдалини.

Marii_MagdalynyDSC_0451-016 [1]У вівторок 7-ї неділі по П’ятидесятниці, в день пам’яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, своє престольне свято святкують парафіяни храму-іменинника, що знаходиться на мікрорайоні Гданцівка міста Кривого Рогу. На запрошення настоятеля храму ієрея Олександра Лескова, в цей день святкове богослужіння очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Біля входу до церкви криворізького Архіпастиря з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

Митрополиту Єфрему за богослужінням співслужили благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму рівноапостольної Марії Магдалини м. Кривий Ріг ієрей Олександр Лесков та духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради допомоги страждаючим людям.

По запричастному вірші із словом пастирського повчання звернувся до богомольців храму преподобного Іоанна Ліствичника м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Сманцер.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство в співслужінні духовенства звершив хресну ходу та молебень перед іконою святої мироносиці Марії Магдалини.

Наостанок владика Єфрем звернувся до численних віруючих зі словом архіпастирського повчання. Також Його Високопреосвященство подякував отцю настоятелю за його старанні труди заради слави Божої та на благо ввіреної Господом пастви.

Ієрей Олександр Лесков подякував владиці Єфрему за архіпастирський візит і святительські молитви, а також попросив благословіння на подальші труди.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Переглянути фотогалерею [2]