- Криворізька єпархія - http://www.eparhia.com.ua -

05.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі Почаївської ікони Божої Матері.

Pochaivskoyi_ikonyDSC_0628-007 [1]В свято Почаївської ікони Божої Матері (1675) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму Почаївської ікони Божої Матері м. Кривий Ріг.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли вихованці Духовно-Просвітницького Центру, що діє при храмі.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та духовенство єпархії.

За богослужінням молились Голова Тернівської районної в м. Кривому Розі Ради Недоступ Антон Ігорович, заступник Голови Тернівської районної в місті Кривому Розі ради Кушнір Сергій Іванович, Заступники голови Тернівської районної у місті Кривому Розі ради з питань діяльності виконавчих органів ради Бальвас Вадим Миколайович та Внукова Алла Олександрівна.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення страждаючих.

По запричастному вірші зі словом пастирського повчання до богомольців звернувся настоятель храму святого Іоанна Предтечі м. Кривий Ріг протоієрей Георгій Гладиш.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив хресний хід та молебень до Пресвятої Богородиці перед Її святою Почаївською іконою.

Наостанок владика Єфрем звернувся до численних віруючих зі словом проповіді. Архіпастир привітав отця-настоятеля протоієрея Георгія Богомола та парафіян храму Почаївської ікони Божої Матері з престольним святом та благословив на подальші труди у славу Божу.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім богомольцям своє святительське благословіння.

Переглянути фотогалерею [2]