08.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив ієрейську хіротонію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedilne_bogoslyzinia016В день пам’яті преподобного Мойсея Угрина (бл.1043), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив недільне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Його Високопреосвященству співслужили духовенство з числа кліру кафедрального собору.

В цей день  Митрополит Єфрем звершив ієрейську хіротонію рукоположивши  диякона В’ячеслава Анатолійовича Панкратова  в сан пресвітера.

На сугубій єктенії були виголошені прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, що викликана вірусом Covid-2019 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних.

По закінченні богослужіння Архіпастир звершив молебень.

Насамкінець Високопреосвященніший владика звернувся до богмольців зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.