- Криворізька єпархія - http://www.eparhia.com.ua -

12.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив престольне свято в храмі святого мученика Іоанна Воїна.

Ioanna_VoinaDSC_0472-029 [1]В четвер 8-ї седмиці після П’ятидесятниці, в храмі святого мученика Іоанна Воїна (ІV), що знаходиться на мікрорайоні 7 Зарічний м. Кривий Ріг вшанували небесного покровителя храму. Урочисте богослужіння з нагоди престольного свята очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На церковному подвір’ї зустріти владику зібралися наймолодші прихожани храму святого мученика Іоанна Воїна – вихованці недільної школи. З хлібом-сіллю та букетами квітів привітали вони віршами криворізького Архіпастиря, після чого запустили у небо яскраві повітряні кульки.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський, нині тезоіменитий настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Очковський та запрошене духовенство Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії протодияконом з церковного амвону були виголошені особливі молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних, а Архіпастир підніс до Господа уклінну молитву про припинення поширення недугу.

Ioanna_VoinaDSC_0454-028 [2]На заупокійній єктенії Високопреосвященніший владика молився за вічний спочинок душ військовослужбовців, що загибли під час виконання службових обов’язків.

На запричастному вірші зі словом повчання про життя та подвиг святого мученика Іоанна Воїна звернувся настоятель храму святого апостола Іакова, брата Господнього с. Токівське Апостолівського району ієрей Олександр Шахматенко.

Чисельні віряни цього дня приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень до святого мученика Іоанна Воїна.

По закінченні богослужіння Архіпастир звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання. Правлячий архієрей подякував настоятелю храму святого мученика Іоанна Воїна протоієрею Валентину Очковському за його старанні труди, що він жертовно несе на користь ввіреної йому Богом парафії, а також привітав отця-настоятеля з його днем Тезоіменитства.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім вірянам своє святительське благословіння та подарував кожному на молитовну згадку про сьогоднішнє торжество ікону святого мученика Іоанна Воїна.

Переглянути фотогалерею [3]