14.08.2021 р., м. Кривий Ріг. В свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього Митрополит Єфрем звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі.

nicolscij_hram014У свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, пам’ять семи мучеників Маккавеїв: Авима, Антоніна, Гурія, Єлеазара, Євсевона, Аліма і Маркела, матері їхньої Соломонії та вчителя їхнього Єлеазара (166 р. до Р.Х.), Високопреосвященнійший владика Єфрем прибув до Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг де  у співслужінні ієромонаха Єрмогена (Салатюка), звершив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоустого.

За святковим  богослужінням на сугубій єктенії, що є символічно цього дня, були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, що викликана вірусом Covid-2019 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних.

Всі бажаючі богомольці мали змогу причаститися Святих Христових Таїн

Після заамвоної молитви владика Єфрем звершив молебень  з чином освячення води та меду нового збору. В прошлом кінці богослужіння Архіпастир традиційно, всіх присутніх окропив святою водою.

На сам кінець Митрополит Єфрем звернувся до присутніх в храмі  зі словом архіпастирського повчання та нагадав про «Велику силу Животворящого Хреста Господнього». Також Владика подякував за радість спільної молитви та благословив паству на початок Успенського посту.