15.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив недільне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedilne_bogoslyzinia002В неділю 8-у після П’ятидесятниці, день пам’яті св. первомученика архідиякона Стефана (І), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедеральному соборі міста Кривого Рогу.

За Божественною  літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру головного храму міста.

На сугубій єктенії Архіпастир молився про позбавлення людей від смертоносної хвороби та за лікарів, що несуть своє служіння у зцілення страждаючих.

По завершенні Божественної літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

Насамкінець Високопресвященніший владика звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.