16.08.2021 р., м. Київ. Митрополит Єфрем співслужив Блаженнішому Онуфрію за Всенічним бдінням напередодні річниці інтронізації Предстоятеля УПЦ.

Бдіння-інтронізації-4-1200x801Напередодні Дня інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, на площі перед Успенським собором Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося всенічне бдіння, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Урочисте богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Предстоятелю співслужили голова Церковного суду УПЦ митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви, духовенство Києво-Печерської обителі, Київської єпархїі та гості у священному сані.

За богослужінням Блаженніший Архіпастир помазував вірян освяченим єлеєм, а вони вітали свого Предстоятеля з річницею інтронізації.