19.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Престольне торжество в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Preobrazhennia_GospodneDSC_0270-047У свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, відбулася святкова Божественна Літургія у головному храмі міста Кривого Рогу – Спасо-Преображенському кафедральному соборі, яку очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Напередодні ввечері за всеношною владика Єфрем у співслужінні соборного духовенства звершив літію з освяченням хлібів, вина і єлею, а на утрені за полієлеєм помазав присутніх освяченим єлеєм.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили клірики кафедрального собору міста Кривого Рогу, а також клірик Київської Митрополії протодиякон Вадим Новинський.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився за вічний спочинок душі новопреставленого голови Кривого Рогу Костянтина Павлова, що загинув при не з’ясованих обставинах.

Після заамвонної молитви, за давнім християнським звичаєм, Митрополит звершив освячення винограду та плодів.

Наприкінці святкового Богослужіння був звершений хресний хід навколо собору з окропленням святою водою винограду, яблук і плодів, принесених прихожанами для благословення і на знак подяки Богові.

Переглянути фотогалерею-1

Переглянути фотогалерею-2