19.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив чин погребіння загиблого Криворізького міського голови.

Pogrebinnia_Kryvorizkogo_miskogo_GolovyDSC_0364-017В четвер 9-ї седмиці після П’ятидесятниці Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем,  в Свято-Миколаївському храмі м. Кривий Ріг, звершив чин погребіння в Бозі спочилого Криворізького міського голови Костянтина Павлова.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії, а також клірик Київської Митрополії протодиякон Вадим Новинський.

Помолитись за вічний спочинок душі новопреставленого голови Кривого Рогу прийшли родичі спочилого, а також представники влади міста, району й області, керівники металургійних підприємств міста, почесні громадяни Кривого Рогу та чисельні мешканці міста.

По завершенні відспівування в Бозі спочилого до присутніх в храмі зі словом архіпастирського повчання звернувся Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

По закінченні проповіді труна з тілом покійного була доставлена на Центральне Міське кладовище, де Архіпастир звершив літію за спочилим. По завершенні літії тіло спочилого було передане землі.