20.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь в загальноміських заходах з нагоди Дня Українського Прапору та Дня Незалежності України.

Pokladannia_kvitiv001З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг ієромонах Єрмоген (Салатюк) прийняв участь в загальноміських заходах приурочених до Дня Українського Прапору та Дня Незалежності України.

В рамках заходу священик прийняв участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку на проспекті Поштовому.

У церемонії покладення квітів прийняли участь представники міської влади, співробітники органів місцевого самоврядування, почесні громадяни Кривого Рогу та жителі міста.

Завершилися загальноміські заходи урочистим зібранням у Криворізькому міському академічному театрі імені Тараса Шевченка.