- Криворізька єпархія - http://www.eparhia.com.ua -

23.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем прийняв участь в заході з нагоди підняття Державного Прапору України.

Den_Derzh_PraporuDSC_0662-004 [1]В день святкування дня Державного прапору України Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прийняв участь в урочистостях, що пройшли в парку Героїв м. Кривий Ріг.

В цей день, на новозбудованому 72-метровому флагштоці,  був урочисто піднятий Державний прапор України.

На урочистому заході, окрім криворізького Архіпастиря, були присутні голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, народні депутати України, заступники Криворізького міського голови, Голови та депутати Районних в місті Кривому Розі рад, голова Криворізької райдержадміністрації  Євген Ситниченко, інші представники обласної, міської та районної рад, військовослужбовці військових частин Кривого Рогу та кілька сотен жителів нашого міста.

Den_Derzh_PraporuDSC_0694-007 [2]На початку заходу до присутніх, з встановленого екрану, пролунало відео-звернення до криворіжців Президента України Володимира Зеленського, по закінченні котрої під лунання гімну України 18-метровий жовто-блакитний стяг був піднятий над нашим містом.

* * *

На загальнодержавному рівні свято було встановлене указом Президента України Леоніда Кучми № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004. Цей указ було доповнено Указом Президента України Віктора Ющенка № 602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року N 987». Саме доповненням Указу 2-го Президента України було засноване підняття Прапора України у День Державного Прапора України, а також під час святкування інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.

 

Переглянути фотогалерею [3]