23.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив панахиду за покійним мером Кривого Рогу Костянтином Павловим.

Panahyda-004В 9-й день після гибелі криворізького міського Голови Костянтина Павлова, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем на Центральному кладовищі Кривого Рогу звершив панахиду за спочилим о Господі градоначальником.

Вшанувати пам’ять колишнього мера міста прийшли представники теперішнього і колишнього міського керівництва, на чолі з попередником Костянтина Юрійовича за посадою – Вілкулом Ю.Г, а також родичі загиблого.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, настоятель храму священномученика Порфирія єп. Криворізького м. Кривий Ріг протоієрей Андрій Будовський та настоятель храму святої мучениці Татіани м. Кривий Ріг протоієрей Антоній Бондар.

Під молитовний спів архієрейського хору «Блажени, яже избрал и приял еси, Господи» присутні поклали квіти до місця вічного спочинку пріснопам’ятного раба Божого Костянтина, що розташоване поруч з могилою останнього радянського градоначальника Кривого Рогу Григорія Гутовського.

Насамкінець, Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та розради.

* * *

15 серпня 2021 року криворізького міського Голову Костянтина Павлова було виявлено мертвим на веранді власного будинку у селі Вільне на Дніпропетровщині, поруч було знайдено рушницю. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство».