28.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Свято Успіння Божої Матері в Свято-Володимирівському чоловічому монастирі.

yspinnia042В свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив святкову Божественну літургію в чоловічій обителі м. Кривий Ріг.

Напередодні ввечері Архіпастир звершив Всенішне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. За богослужінням Митрополит Єфрем звершив літію, за котрою освятив хліби, пшеницю, вино та єлей.

Божественну Літургію святителя Іоанна Златоустого владика Єфрем звершив в храмі обителі на честь священномученика Володимира митрополита Київського і Галицького співслужінні  духівника монастирів м. Кривого Рогу, секретаря Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка, намісника обителі архімандрита Володимира (Нероби), благочинного Криворізького міського Центрального благочиння протоієрея Анатолія Риженко, клірика Спасо-Преображенського кафедерального собору м. Кривий Ріг протоієрея Євгенія Кльосова та братії монастиря в священному сані.

На Малому Вході Архіпастир, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, возвів в сан архімандрита насельників обителі ієромонаха Авраамія (Гойду) та ієромонаха Олександра (Федотова). Також Митрополит Єфрем нагородив ієромонаха Євсевія (Левіна) правом носіння наперсного хреста, а ієродиякона Тихона (Чорного) правом носіння камилавки.

yspinnia015На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

Чисельні прихожани та паломники монастиря мали змогу приступити до святих Христових Таїн.

По закінченні Божественної Літургії, відбулись святковий молебень та хресний хід, в закінчення котрого Митрополит Єфрем підніс умиленну молитву до Пресвятої Діви Богородиці.

По закінченні богослужіння священноархімандрит обителі звернувся до присутніх богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець, усі присутні отримали святительське благословіння від криворізького Архіпастиря.

Фотогалерея 2