- Криворізька єпархія - http://www.eparhia.com.ua -

29.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив ієрейську хіротонію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

LiturgiyaDSC_0314-029 [1]В Післясвято Успіння Пресвятої Богородиці, свято Перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного Образа (Убруса) Господа Іісуса Христа (944), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

На сугубій єктенії були виголошені прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, що викликана вірусом Covid-2019 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних.

Духовне торжество цього дня підсилилось ієрейською хіротонією. Митрополит Єфрем рукопоклав в сан Ієрея, клірика Спасо-Преображенського кафедерального собору м. Кривий Ріг Диякона Рустика Володимировича Кравченка.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, Владика Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень, по завершенні котрого правлячий Архієрей звернувся до парафіян зі словом Архіпастирського повчання.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Переглянути фотогалерею [2]