- Криворізька єпархія - http://www.eparhia.com.ua -

31.08.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив престольне свято в храмі при міському онкодиспансері.

VsecaryciaDSC_0643-039 [1]В вівторок 11-ї седмиці після П’ятидесятниці, свято ікони Божої Матері, іменованої «Всецариця», Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно наніс архіпастирський візит до храму на честь цього чудотворного образу Пресвятої Богородиці у Довгинцівському районі міста Кривого Рогу.

Храм ікони Божої Матері «Всецариця» розміщується на території Криворізького онкологічного диспансеру та щодня відкриває двері для усіх, хто шукає розраду та Божу допомогу у зціленні від тяжкої хвороби.

Вранці святкового дня Архіпастиря вітали діти Недільної школи храму з хлібом-сіллю та букетами квітів, вони по-дитячому щиро прославили Царицю Небесну в віршах і духовних співах.

З нагоди престольного торжества правлячому Архієрею за Божественною Літургією співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський, настоятель храму ікони Божої Матері іменованої «Всецариця» протоієрей Олег Ворона та духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

VsecaryciaDSC_0547-021 [2]За богослужінням молились медичний директор КЗ “Криворізький онкологічний диспанцер” Олександр Володимирович Медведков, а також персонал та пацієнти лікарні.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По запричасному вірші до присутніх зі словом проповіді звернувся настоятель храму Різдва Христового м. Кривий Ріг протоієрей Валерій Лук’янов.

Разом з гостями та парафіянами храму до душеспасительних Таїнств Сповіді та Причастя Святих Христових Таїн приступили медичний персонал та пацієнти онкодиспансеру.

Після завершення Божественної Літургії, правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив хресний хід та молебень до Пресвятої Богородиці, в закінченні котрого Його Високопреосвященство підніс молитву до Цариці Небесної на честь Її ікони, іменованої «Всецариця».

По закінченні богослужіння, Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання та привітав настоятеля храму протоієрея Олега Ворону з престольним святом, надавши своє святительське благословіння на подальші труди в окормлінні ввіреної йому Богом пастви.

Переглянути фотогалерею-1 [3]

Переглянути фотогалерею-2 [4]