02.09.2021 р., м. Кривий Ріг. Відбулось засідання єпархіальної ради Криворізької єпархії.

Eparhialna_RadaВ четвер 11-ї седмиці після П’ятидесятниці, день пам’яті святого пророка Самуїла (ХІ ст. до Р.Х.) в Малому залі засідань Управління Криворізької єпархії відбулось засідання єпархіальної ради під головуванням Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема.

У зборах прийняли участь: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), а також благочинні, помічники благочинних Криворізької єпархії УПЦ та керівник Інформаційно-просвітницького відділу Криворізької єпархії.

На повістці денній були розглянуті питання, що стосуються святкування Собору новомучеників та сповідників землі Єкатеринославської та 25-річчя Криворізької єпархії. Також були вирішені питання, що стосуються церковного та парафіяльного життя.