04.09.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав клірика Криворізької єпархії з особистим ювілеєм.

Dostoyno_eDSC_0934-026В суботу 11-ої седмиці після П’ятидесятниці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув розділити радість молитовного єднання  зі своєю паствою до храму ікони Божої Матері “Достойно єсть”.

Приводом до візиту Архіпастиря послугував особистий ювілей – 60 річчя від дня народження настоятеля згаданого храму протоієрея Віктора Галіца.

На церковному подвір’ї Ахієрея, з хлібом-сіллю та букетами квітів, зустріли вихованці діючої при храмі недільної школи та його парафіяни.

Перед початком Божественної літургії Владика звершив чин освячення нового іконостасу.

За Божественною літургією святителя Іоанна Златоуста Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря сщмч. Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та запрошене духовенство.

На Малому Вході, з благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України,  за старанні пастирські труди та з нагоди 60-річного ювілею, Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму ікони Божої Матері “Достойно єсть” протоієрея Віктора Галіца орденом УПЦ архістратига Михаїла.

На сугубій єктенії були піднесені прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, що викликана вірусом Covid-2019 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних.

За святковим богослужінням чисельні богомольці стали причасниками Святих Христових Таїн.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив подячний молебень.

Насамкінець Високопреосвященніший владика звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.