12.09.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Liturgiya_006В Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського, Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили клірики кафедрального собору міста Кривого Рогу.

Чисельні віряни цього дня приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень, в завершення котрого Архіпастир звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.