12.09.2021 р. Кривий Ріг. Всенічне бдіння напередодні святкування 25-річчя Криворізької єпархії.

Bdinnia_Yuviley_EparhiiDSC_0032-012Увечері напередодні святкування дня пам’яті Собору новомучеників та сповідників землі Єкатеринославської, віруючі криворіжці зібралися у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста на вечірнє богослужіння.

Всенічне бдіння напередодні святкового дня очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем. Його Високопреосвященству співслужили Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай, вікарій Київської Митрополії, Архієпископ Бучанський Пантелеймон та Архіпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп.

За богослужінням молився сонм духовенства Криворізької єпархії.

За Всенічним бдінням Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив літію, за котрою освятив хліби, пшеницю, вино та єлей.

На полієлеї собором духовенства було проспіване величання Собору новомучеників та сповідників землі Єкатеринославської. Після читання Божественного Євангелія, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем помазав усіх присутніх в храмі богомольців святим єлеєм.

По завершенні богослужіння Архіпастирі, духовенство та присутні богомольці пройшли хресною ходою до пам’ятнику священномученикам Онуфрію і Порфирію, єпископам Криворізьким, біля котрого затеплили лампади та поклали живі квіти.

Завтра Божественну Літургію в Спасо-Преображенському соборі очолить Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Зустріч Предстоятеля Української Православної Церкви о 9:00.