15.09.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив богослужіння з нагоди престольного свята в храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Prp_Antoniya_i_FeodosiyaDSC_0154-016В день пам’яті преподобних Антонія і Феодосія Печерських, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму освяченого на честь цих угодників Божих, що розташований в Інгулецькому районі м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня Його Високопреосвященство з хлібом сіллю та букетами квітів вітали діти, діючої при храмі, Недільної школи.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили: благочинний Криворізького Міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, настоятель храму преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських м. Кривий Ріг протоієрей Роман Борак та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На Малому Вході, з благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Митрополит Єфрем, за старанні пастирські труди, нагородив настоятеля храму святих преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських м. Кривий Ріг протоієрея Романа Борака Митрою.

За богослужінням були піднесені молитовні прохання про припинення епідемії коронавірусу та за лікарів, що ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

По запричасному вірші до присутніх в храмі парафіян зі словом проповіді звернувся настоятель храму вмч. Димитрія Солунського м. Кривий Ріг протоієрей Миколай Беденко.

По завершенні Божественної Літургії Високопреосвященніший владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень преподобним Антонію і Феодосію Києво-Печерським.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.