16.09.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

Moleben3-003В день пам’яті сщмч. Анфіма, єпископа Нікомідійського (302), в Свято-Миколаївському храмі, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста Кривого Рогу, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили благочинний Криворізького міського Центрального благочиння м. Кривий Ріг протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святого вмч. Пантелеймона сел. Вільне Криворізького району протоієрей Сергій Фролов, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг ієромонах Єрмоген (Салатюк), настоятель Свято-Троїцького храму м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Задорожній та настоятель храму святого рівноапостольного князя Володимира м. Кривий Ріг ієрей Вадим Мусевич.

За богослужінням Архіпастир, разом із духовенством, звершив читання канону та акафісту святителю Миколаю Чудотворцю, архієпископу Мир Лікійських.

По завершенні богослужіння владика Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

По закінченні проповіді всі присутні в храмі богомольці молитовно вклонилися святим мощам та чудотворній іконі святителя Миколая.