19.09.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі архістратига Михаїла сел. Авангард

arh.Myhaila-001В Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, спомин чуда архістратига Божого Михаїла, що було в Хонєх, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до Свято-Михайлівського храму м. Кривого Рогу (сел. Авангард)

Вранці святкового дня Його Високопреосвященство з хлібом сіллю та букетами квітів вітали вихованці недільної школи, що діє при храмі.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Михайлівського храму м. Кривий Ріг ієрей Миколай Матрос та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На Малому Вході, за старанні пастирські труди, Митрополит Єфрем нагородив настоятеля Свято-Михайлівського храму м. Кривий Ріг ієрея Миколая Матроса наперсним хрестом.

За богослужінням були піднесені молитовні прохання про припинення епідемії коронавірусу та за лікарів, що ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

По завершенні Божественної Літургії Високопреосвященніший владика, разом із духовенством очолив хресний хід, наприкінці котрого Архіпастир підніс молитву до архістратига Божого Михаїла.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання та подякував отцю-настоятелю за його старанні труди на благо ввіреної йому Богом пастви.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.