21.09.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив престольне богослужіння з нагоди свята Різдва Божої Матері.

Rizdvo_Presviatoi_BogorodyciDSC_0619-018В двонадесяте свято Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив престольне свято в старовинному криворізькому храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на вулиці Українській в історичному центрі міста.

На передодні свята правлячий Архієрей звершив Всенічне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу в співслужінні духовенства собору.

В сам день свята на паперті храму-іменинника з теплими посмішками й святковими віршами Архіпастиря вітали вихованці недільної школи та православного молодіжного братства імені Петра Могили.

Божественну Літургію Митрополиту Єфрему співслужили намісник криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Жовтоводського благочиння протоієрей Олександр Пономаренко, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та духовенство єпархії.

Після читання Божественного Євангелія до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання звернувся Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Після сугубої єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

Богослужіння,  особливо урочисто і молитовно супроводжували три хори: великий верхній хор, лівий хор православного молодіжного братства імені святителя Петра Могили, правий дитячий хор парафіяльної недільної школи.

Чисельні богомольці цього дня приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, духовенство та парафіяни пройшли хресною ходою до в’їздної брами, де Архіпастир освятив нововстановленні мозаїчні ікони.

По завершенні богослужіння Архіпастир подякував настоятелю храму за його старанні, ревні труди на користь ввіреної йому Богом парафії. Отець Анатолій також висловив слова вдячності правлячому Архієрею за радість спільної молитви в цей святковий день.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.