23.09.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив панахиду за покійним мером Кривого Рогу Костянтином Павловим.

Panahyda-002В 40-й день після гибелі криворізького міського Голови Костянтина Павлова, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем на Центральному кладовищі Кривого Рогу звершив панахиду за спочилим о Господі градоначальником.

Вшанувати пам’ять колишнього мера міста прийшли представники теперішнього і колишнього міського керівництва, на чолі з попередником Костянтина Юрійовича за посадою, нині в.о. Криворізького міського голови, секретарем Криворізької міської ради Вілкулом Ю.Г,  а також родичі загиблого.

Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, помічник благочинного Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Анатолій Бондар, настоятель храму сщмч. Онуфрія, єпископа Криворізького м. Кривий Ріг протоієрей Володимир Златов, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрей Євген Клесов та настоятель Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило.

Під молитовний спів архієрейського хору «Блажени, яже избрал и приял еси, Господи» присутні поклали квіти до місця вічного спочинку пріснопам’ятного раба Божого Костянтина, що розташоване поруч з могилою останнього радянського градоначальника Кривого Рогу Григорія Гутовського.

Насамкінець, Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та розради.

* * *

15 серпня 2021 року криворізького міського Голову Костянтина Павлова було виявлено мертвим на веранді власного будинку у селі Вільне на Дніпропетровщині, поруч було знайдено рушницю. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство».