26.09.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedilne_bogoslyzinia001В Неділю 14-ту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, спомин Оновлення храму Воскресіння Христового в Єрусалимі, Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили клірики кафедрального собору міста Кривого Рогу.

На Малому Вході Митрополит Єфрем нагородив клірика Спасо-Преображенського кафедерального собору м. Кривий Ріг Диякона Павла Шахно подвійним орарем.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Чисельні віряни цього дня приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень, в завершення котрого Архіпастир звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.