27.09.2021 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято у храмі Воздвиження Хреста Господнього.

vozdvyzhennya_khresta_hospodnoho031У свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну літургію в храмі-імениннику в який прибув на запрошення його настоятеля протоієрея Владислава Мокрушина.

Перед початком богослужіння, на порозі хруму, Владику Єфрема зустрічали вихованці Недільної школи та ветерани-ліквідатори Чорнобильської АЕС.

За Божественною літургією правлячому Архієрею співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрей Євгеній Кльосов та настоятель храму протоієрей Владислав Мокрушин.

За богослужінням були піднесені молитовні прохання про припинення епідемії коронавірусу та за лікарів, що ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Також правлячій Архієрей підніс заупокійні молитви за загиблими учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

По закінченні Божественної літургії Криворізький Архіпастир очолив молебень та хресний хід до пам’ятного Хреста, встановленого в пам’ять ліквідаторів Чорнобильської аварії.

Наприкінці торжеств Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді та надав присутнім своє святительське благословіння.