08.10.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив першу Божественну літургію в новозбудованому храмі на честь преподобного Сергія ігумена Радонезького.

hram_prepodobnogo_sergiya037В день пам’яті преподобного Сергія ігумена Радонезького, Керуючий Криворізькою єпархією прибув з архіпастирським візитом до  парафії на честь преподобного Сергія.

Знаменною подією цього дня стало те що, Митрополит Єфрем очолив  першу Божественну Літургію в новозбудованому храмі.

Перед початком богослужіння,   святковими піснеспівами, Владику зустрічали вихованці недільної школи та дитячо-юнацький церковний хор.

За Божественною Літургією Архіпастирю співслужили благочинний Криворізького Центрального Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму  протоієрей Сергій Сергєєв та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За богослужінням були піднесені молитовні прохання про припинення епідемії коронавірусу та за лікарів, що ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

hram_prepodobnogo_sergiya038Богослужіння,  особливим  урочистим антифоним  співом супроводжували два хори: великий хор та дитячо-юнацький  хор парафіяльної недільної школи.

По запричастному вірші  зі словом проповіді до присутніх богомольців звернувся настоятель храму на честь преподобного Іоанна Ліствічника м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Смансер.

Чисельні богомольці цього дня приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень до преподобного Сергія.

Насамкінець Владика Єфрем  звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання. Архіпастир привітав настоятеля храму  протоієрея  Сергія Сергієва с днем пам’яті його небесного покровителя та подякував отцю настоятелю за його старанні труди на благо ввіреної йому Богом пастви.